Recenze hotelů – Prima Life Makadi, La Pacha Resort

400d388f634afb8a9642aa605e0901e6Hotel Prima Life Makadi se rozkládá na pláži v Makadi Bay. Ta se nachází několik desítek kilometrů od Hurghady, největšího egyptského turistického centra na pobřeží Rudého moře. Makadi Bay nabízí krásné pláže a pro zájemce je v nabídce také šnorchlování, protože nedaleko pláže se nachází pozoruhodné korálové ostrůvky, nabízející úchvatný pohled na mořský život.

Nedaleko hotelového komplexu Prima Life se nachází turistické centrum, kde jsou obchody, bary či restaurace. Mimo to lze navštívit také centrum Hurghady, které nabízí řadu možností, kde strávit čas. Samotný hotel nabízí kavárny, vstupní restauraci a také saunu, masážní vířivku či kulečníkový stůl. Hotel tak nabídne každému zákazníkovi zábavu. Rodičům, kteří s sebou vezmou dítě staré maximálně patnáct let, zajistí hotel bezplatné stravování a ubytování pro jejich potomka.

La Pacha Resort

Hotelový komplex La Pacha Resort sestává z několika třípatrových budov a je umístěn na menší písčité pláži v turistickém centru Hurghada. To znamená, že se v okolí nachází velké množství barů, restaurací, kaváren, obchodů a promenád, které nabízí vyžití i pro turisty, kteří touží po společenském životě či večerních procházkách. Několik obchodů, barů a prodejen občerstvení je umístěno přímo v hotelu či u pláže. Dostatek komforu nabízejí i hotelové pokoje, které jsou vybaveny klimatizací, televizorem, ledničkou, sociálním zařízením (WC a koupelna či vana) a většina pokojů má také balkon či terasu. Pro zájemce je k dispozici také vířivka, fitness, sauna či kulečníkový stůl. Hotel, vzdálený pouze sedm kilometrů od letiště v Hurghadě, poskytuje ubytování a stravu zdarma jednomu dítěti ve věku od dvou do čtrnácti let.