Recenze hotelů – Al Nabila Grand Bay, Albatros Palace Resort, Imperial Shams

018d149b51b10c47bca60c1a78a03574Hotel Al Nabila Grand Bay Makadi je jedním z nejoblíbenějších v oblasti Hurghady. Charakteristický je skvělou polohou – je blízko zálivu Makadi, těsně vedle hotelu se nachází pláž a do Hurghady se dostanete poměrně rychle díky pravidelné autobusové lince.

Samotný hotel Al Nabila Grand Bay Makadi ale nabízí mnoho služeb a vybavení, takže jej prakticky nemusíte během celé doby pobytu vůbec opustit a přesto si užijete skvělou dovolenou. O pestrou nabídku pokrmů se starají místní restaurace a dle recenzí klientů odvádí dobrý výkon, nicméně pochopitelně záleží na aktuálním personálním obsazení. Většina hostů by se do tohoto hotelu ráda znovu vrátila.

Albatros Palace Resort

Hotelový komplex Albatros Palace Resort je skvělé místo pro vaši letní dovolenou v Egyptě. Právě pětihvězdičkové hotely za příznivé ceny, jako je i tento, lákají do Hurghady každoročně tisíce turistů. Čeká zde na vás luxus, díky kterému si pobyt rozhodně užijete. Hotel Albatros Palace Resort se nachází přímo na pláži, bohužel ale není přímo u města. Sice v jeho okolí není takový ruch, ale na druhou stranu se budete muset plně spolehnout jen na služby poskytované na místě. Přesto ale nemusíte zoufat – místní restaurace nabízí mnoho druhů jídel a ve volném čase se kromě koupání a opalování můžete věnovat sportům, pro jejichž provozování jsou v areálu hotelu vyčleněny rozsáhlé prostory.

Imperial Shams

Pokud hledáte hotel, který uspokojí potřeby milovníků sportu a dobré zábavy, můžeme vám doporučit rezort Imperial Shams v Hurghadě. Moře v těsné blízkosti hotelu totiž skýtá ideální podmínky pro potápění (bohatý podmořský život včetně korálů) a windsurfing. Navíc jsou k dispozici kurty pro tenis a především skvělé golfové hřiště. Jestliže vám po sportovním odpoledni vyhládne, můžete se občerstvit v jedné z několika restaurací přímo v hotelu Imperial Shams. V katalozích se sice uvádí, že má hotel čtyři hvězdičky, nicméně v mnoha ohledech odpovídá o třídu lepším ubytovacím zařízením. Navíc zde působí vyhlášený animační tým, takže o zábavu nouze rozhodně nebude.