Exotická dovolená u moře 2014

ID-100110521Pokud se nechcete připravit o řadu nezapomenutelných zážitků z letošního roku, je nejvyšší čas začít přemýšlet o dovolené. Zapomeňte na klasické tuzemské kempy a dopřejte si konečně něco výjimečného, avšak cenově dostupného.

Nabízí se kupříkladu Bulharsko 2014 dítě zcela zdarma, což je nabídka, které jednoduše nelze říci ne. Exotika, jež zároveň není tolik vzdálena a jejíž součástí může být cokoliv. Zajistit si můžete třeba i dopravu, lepší stravovaní nebo nocleh v několikahvězdičkovém hotelu. Zkrátka vše, nač si jenom vzpomenete.

Další podoby letní dovolené

Nemusí to být ale pouze Bulharsko, jež uspokojí vaše cestovatelské choutky. Co byste řekli na to, že dovolená u moře 2014 bude probíhat například v Itálii nebo v Chorvatsku? I to do takových destinací se můžete bez sebemenšího problému podívat.

Stačí, pokud k nalezení zájezdu zvolíte vhodný internetový portál, jenž vám umožní vyhledávat rodinnou dovolenou na základě těch nejdůležitějších kritérií. Těmi jsou bezpochyby země, lokalita, termín odletu či příletu, délka pobytu, počet dospělých osob a dětí nebo varianty stravování a noclehu.

Poté již nezbývá, než usednout do letadla a vyrazit za nevšedními zážitky a horkým sluncem.

Zkuste trochu více exotiky

Jestliže je pro vás Evropa malá nebo již dostatečně prozkoumaná, nabízí se samozřejmě vzdálenější místa, která doslova překypují svým pohádkovým prostředím a výjimečností. Exotická dovolená levně může mít podobu Thajska, Srí Lanky, Kuby nebo ostrova zvaného Mauricius. Také na těchto místech je co vidět a jsou určeny pro všechny náročné typy cestovatelů.

Dovolená 2014 je již na spadnutí, proto neotálejte a rezervujte jednotlivé zájezdy s dostatečným předstihem. Budete tak mít jistotu nejenom volného termínu, ale možná získáte i daleko výhodnější cenové podmínky nákupu.