Booking.com – rezervujte si hotel online

ID-100139671Jedna z nejoblíbenějších stránek, pokud si chcete objednat hotel, před vaší vysněnou dovolenou. Jestliže jste zastáncem dovolené na vlastní pěst – jste tady správně. Organizované zájezdy jsou nyní stále více nahrazovány dovolenou podle vašich představ, kterou si samy organizujete.

Má to hodně výhod a jedna z nich je ta, že si svůj hotel vyberete samy a za mnohem nižší cenu, než kdyby jste jeli s cestovní kanceláří. Nemusíte se bát a pokud nejste organizační typ, o to více stránky Booking.com zkuste. Uvidíte, že není nic jednoduššího, než si zvolit svojí cílovou destinaci, zvolit si podmínky pro vaší spokojenou dovolenou a už jen čekat na nabídky, které vám občas vyrazí dech. Při dlouhodobější spolupráci nabízí firma slevové kupóny, které vám zajistí slevu při jakémkoliv objednání hotelu. Pokud jste přihlášeni na jejich internetových stránkách automaticky získáte slevy na vybrané hotely a to 5%.

Není nic jednoduššího než objednávat hotely přes tuto internetovou stránku. Vždy si vyberete zda chcete raději standard nebo exkluzivní pobyt, all-inclusive a nebo vám stačí jen snídaně.

Komentáře a názory od jiných uživatelů jsou zde k nezaplacení. Berte však hodnocení s rezervou, párkrát se nám stalo, že na hotel byly ne zcela kladné reakce a my jsme si naopak ubytování náramně užili. Ale tak s tím se musí počítat u všech nákupů.

V nabídce jsou hotely po celém světě. Výjimkou nejsou ani hotely v České Republice, Anglii, USA, Rusku, Číně, Itálii, Mexiku nebo třeba Arménii, Iráku a Maledivách.

Booking jde ještě dále a nabízí vám hotely v blízkosti kulturních akcí, historických památek nebo pláží. Stačí jen zvolit vysněné město a klíčovou informaci, kde byste si představovali bydlet a Booking vám vyhledá nejlepší a nejlevnější alternativy, přímo pro vás. Nebudete litovat.